Home
 • Tänavuse AÜF PEHME VÕIM: HIIGLASED JA KÄRBESKAALLASED
  kõiki SALVESTUSI saab nii täismahus kui paneelide kaupa järelvaadata
  SIIN ja Fondi Youtube'i kanalis.

  Vaata ka Foorumi fotojäädvustusi.

 • Venemaa Hääled: võim ja vaim Venemaal

  22. augustil toimus Käsmu kaptenikülas Avatud Eesti Fondi eestvedamisel järjekordne üritus arutelusarjast «Venemaa Hääled», mille külalisteks olid seekord literaat ja luuletaja Lev Rubinstein, keskkonnaaktivist Jevgenia Tširikova ning ajakirjanik, muusikakriitik ja õppejõud Artemi Troitski. Käsmu rahvamajas täissaalile läinud vestlust juhtis ajaloolane David Vseviov.

 • Ukraina - lootus sureb viimasena

  Vaatamata värskele MH17 tragöödiale ja jätkuvale sõjalisele konfliktile Ida-Ukrainas, on sel 46 miljoni inimesega riigil veel lootust. Kolme päeva jooksul kohtusid Kiievis erinevate elualade poliitikakujundajad (sh Ukraina valitsuse tähtsamad ministrid), kellel kõigil on kindel soov aidata riik jalule, taastada inimõigused ja -väärikus.

 • Avatud Eesti Fond mälestab oma kauaaegset sõpra
  VALERIA NOVODVORSKAJAT

 • Valikut ju pole?

  Euroopa peab muutuma kodanikke kaasavamaks ning poliitilised otsustusprotsessid selgemaks ja läbipaistvamaks. Vaata algatuse Democratic Europe Now kodulehele ja saad mõtteid, kuidas kaasa lüüa!

 • Vali mugavalt ja turvaliselt

  Kuni 21. mai õhtul kella 18ni saad anda oma hääle Euroopa Parlamendi valimistel. Ükskõik millises maailma otsas ja loetud sekunditega. Klõbistage, kodanikud!

 • Millist teed hakkab käima Ukraina?

  Praegu on olulisem kui kunagi varem, et Euroopa ja USA toetaksid vaba ja demokraatliku Ukraina tulevikku. Vaata OSFi valminud videot, kus võtavad sõna ukrainlased ise ning nende toetajad. 

 • Kuidas panna uued eurosaadikud inimestega rääkima?

  Vaata videosalvestust 15. aprillil toimunud arutelult ja  loe lisa siit.

 • Keda valida europarlamenti?

  Koosmeele preemia vastne laureaat on Kersti Kaljulaid. Auhinnapeol 9. aprillil jagas Kersti oma mõtteid Euroopa Parlamendi valimistest. Temalt on õppida nii valjatel kui ka valitavatel. Samal teemal veel...

 • Taevane Sadakond

  Mõelge kaasa dokumentaalfilmi "Taevane Sadakond - talv, mis meid muutis" saatel, mis on valminud napid nädalad pärast seda, mil EuroMaidanil oma kodumaa vabadust kaitstes jätsid oma elu sadakond ukrainlast.

 • Ohustatud riik

  Ukraina endise presidendi pagemisest Venemaale on möödas napp kuu. Krimm on annekteeritud ning küsimus, kas Venemaa ei himusta enamat, ripub endiselt õhus. Mõelgem neil päevil Ukrainale.

 • Pühapäeval, 16. märtsil Vabaduse väljakul toimunud toetuskontserdil "Ukrainale" kõnelesid Eesti vabaühendused vaba ja demokraatliku Ukraina nimel ning avaldasid austust Maidanil hukkunud Taevasele Sajakonnale. Täispikkuses kontserdisalvestus on nähtav SIIN.

 • Palun toeta Sinagi!

  Vaba Ukrainat kaitstakse Maidanil elu hinnaga ja kõik demokraatlikult mõtlevad ukrainlased vajavad meie toetust. Tutvu SIIN ka nende tavaliste inimestega, kes Maidanil demokraatliku ja korruptsioonivaba Ukraina eest seisavad.

 • Milline tuleviku-Euroopa oleks parim Eestile, Euroopale, tavalisele kodanikule? Vaata videosalvestust 11. märtsil Tallinnas EL majas toimunud arutelult ja loe lisa.

 • Mõistuse hääl

  Ukrainas tegutsev Rahvusvahelise Renessansi Fond tegi sealsetest viimaste nädalate sündmusest kokkuvõtte ning saatis videotelegrammina laia maailma. 

Uudiskiri 32/2014

21.10.2014

Ootame endiselt osalejaid vihakõne koolitusele, otsime EL-Venemaa Kodanikuühiskonna Foorumile appi vabatahtlikke, õnnitleme õiglase kaubanduse sõpru ja hoiame kogu aeg silma peal Ukrainas toimuval.

Uudised 31/2014

14.10.2014

Ootame endiselt osalejaid, et võidelda vihakõne vastu; VÜFi taoltusvoor on jõudnud poole peale ja Ukraina ootab vabaks laulmist. Viitame Julia Latõnina tsenseeritud artiklile ja räägime, mis OSF...

Loe kõiki uudiseid

AEF minutid 22.10.2014

22.10.2014

Jutuks Vabaühenduste arenguprogramm, mida toetas ka VÜF Avatud Eesti Fondi kaudu. 2012-2014 toimunud programmi, selle osalejad ja kasulikud õppetunnid võtab kokku väsimatu kodanikuaktivist ja...


Saadete arhiiv


Avatud Eesti Fond (AEF) on heategevuslik valitsusväline sihtasutus, mis arendab avatud ühiskonda Eestis ja mujal.