AEF

Isikuandmete kaitse eeskiri

Jõustumise kuupäev: 12. mai 2023

Isikuandmete kaitset puudatavas vastutab sihtasutus

SA Avatud Eesti Fond SA
Aadress: Kentmanni 10-18, Tallinn

Lühidalt

Kogume abndmeid ainult minimaalsel hulgal ja sellist infot, mis on vajalik selleks, et meie suhtlus teeniks teie eesmärke; me ei müü teie andmeid kolmandatele osapooltele ning kasutame neid ainult nii, nagu kirjeldatud selles isikuandmete kaitse eeskirjas.

Millist infot me kogume ja miks?

Veebilehitsejatest pärinev info

Kui te üksnes sirvite meie veebisaiti, kogume samasugust põhilist infot, nagu koguvad enamik veebisaite. Kasutame tavalisi internetitehnoloogia lahendusi nagu küpsised ja veebiserveri logid. Seda teavet kogume kõigi külastajate kohta.

Kõigi külastajate kohta kogutava teabe hulgas on külastaja brauseri tüüp, keele-eelistus, mis lehelt külastaja saabus, muud taotletavad veebilehed, külastaja tehtud taotluste kuupäev ja kellaaeg. Kogume ka teavet, mis võib potentsiaalselt aidata veebilehe kasutajat tuvastada, nagu internetiprotokolli aadressid (IP-aadressid).

Miks me seda infot kogume?

Kogume teavet, et paremini aru saada, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad, ning et jälgida ja kaitsta veebilehe turvalisust.

Andmete säilitamise kestus

Säilitame veebibrauserist kogutud teavet 30 päeva.

Ühenduse võtmise vormid

Kui võtate meiega ühendust e-kirja teel või ühenduse võtmise vormi kasutades, arhiveerime töötlemiseks vajalikud andmed ja võimalikud edasised arutelud.

Kui saame teilt e-kirja, eeldame, et võime teie taotlusele vastata samuti e-kirja teel. Kui eelistate mõnda muud suhtlusmeetodit, palume sellest teada anda.

Küpsiste kasutamine

Mis on küpsised?

Rohkem teavet küpsiste kohta leiate Vikipeedia artiklist HTTP-küpsis.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Kasutame küpsiseid ainult kodulehe kasutamise mugavdamiseks. Need on seansiküpsised, mis kustutatakse, kui veebibrauseri sulgete. Küpsiste saatmisel küsitakse eelnevalt kasutaja nõusolekut.

youtubevideo-consent

Küpsis salvestab nõusoleku Youtube'i videote laadimiseks, et ei peaks iga video puhul eraldi nõusolekut andma.

Küpsiste keelamine

Küpsised saate keelata brauseri seadetes (kuidas seda täpselt teha, vaadake oma brauseri abikeskusest). Pidage meeles, et küpsiste keelamine mõjutab selle ja ka paljude teiste veebisaitide toimivust. Tavaliselt kaasneb küpsiste keelamisega veebilehe toimivuse kehvenemine ja mõningate funktsioonide töö lõppemine. Seepärast ei ole küpsiste keelamine soovitatav.

Kokkuvõtteks

Kui soovite nende teemade kohta üksikasjalikumat teavet, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@oef.org.ee