Home

Töötajad

Mall Hellam

Mall Hellam

Sihtasutuse juhataja

mall@oef.org.ee vCard

Mall on Avatud Eesti Fondi tegemisi tüürinud alates fondi loomisest, lisaks on Mall kodanikuühenduste hääl mitmel rahvusvahelisel foorumil.

Jete Aljasmäe

Jete Aljasmäe

Sekretär-projektide assistent

jete@oef.org.ee vCard

Jete assisteerib eri valdkondade projekte ja abistab kõikvõimalikes olmelistes küsimustes.Töö kõrvalt täiendab end Euroopa õpingute erialal.

Mari Roonemaa

Mari Roonemaa

Kommunikatsioonijuht

+372 5645 4598 mari@oef.org.ee vCard

Mari teeb AEFi tegemised kuuldavaks ja nähtavaks. Mari hoolitseb AEFi iganädalase uudiskirja, raadiosaate ja kodulehe eest ning aitab korraldada Venemaa Häälte sarja, Avatud Ühiskonna Foorumit ning jooksvalt teisi AEFi suuremaid ettevõtmisi. Vabal ajal armastab kirjutada toidu- ja reisiteemadel ja kehtestab end kahe lasteaialapse ema rollis.

Katrin Enno

Katrin Enno

Projektide ja programmide koordinaator

katrin@oef.org.ee vCard

Katrin aitab hallata Vabaühenduste Fondi toetusi ning koordineerib algatusi veel mitmetest erinevatest valdkondadest, e-demokraatiast inimõigusteni.

Egle Aruvald

Egle Aruvald

Raamatupidaja

egle@oef.org.ee vCard

Egle hoiab silma peal fondi rahaasjadel, et eurod siit ega sealt ei oleks üle ega puudu. Muul ajal õpib kodus ema-ametit.

Teele Nagel

Teele Nagel

Projektijuht

teele@oef.org.ee vCard

Avatud Eesti Fondis on 2017. aasta algusest koos käinud sõltumatu kodanikualgatuse töögrupp, mis otsib lahendusi Eesti rahvastiku vähenemisest tulenevatele väljakutsetele ning võimalusi Eesti avatumaks muutmisele. Töögrupis osalevad Avatud Eesti Fond, Eesti Tööandjate Keskliit, Mainor AS, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, TalTech, Teenusmajanduse Koda, Vabaühenduste Liit. Teele tegu on koordineerida kokkusaamisi, infot ning esindada algatust erinevatel kohtumistel huvigruppidega.

Avatud Eesti Fond (AEF) on heategevuslik valitsusväline sihtasutus, mis arendab avatud ühiskonda Eestis ja mujal.