Home

Töötajad

Mall Hellam

Sihtasutuse juhataja
E-post mall@oef.org.ee

Mall on Avatud Eesti Fondi tegemisi tüürinud alates fondi loomisest, lisaks on Mall kodanikuühenduste hääl mitmel rahvusvahelisel foorumil. 

Jete Aljasmäe

Sekretär-projektide assistent
E-post jete@oef.org.ee

Jete assisteerib eri valdkondade projekte ja abistab kõikvõimalikes olmelistes küsimustes.Töö kõrvalt täiendab end Euroopa õpingute erialal. 

Mari Roonemaa

Meediajuht
E-post mari@oef.org.ee
tel: +37256454598

Mari hoolitseb selle eest, et AEFi tegemised oleksid kuuldaval ja nähtaval. Lisaks hoolitseb Mari AEFi kodulehe eest ning aitab korraldada Venemaa Häälte sarja, Avatud Ühiskonna Foorumit ja jooksvalt teisi AEFi suuremaid ettevõtmisi. Vabal ajal armastab kirjutada toidu- ja reisiteemadel ja kehtestab end kahe väikelapse ema rollis. 

Andrei Liimets

AVP koordinaator
E-post andrei@oef.org.ee 

Andrei koordineerib Avatud Valitsemise Partnerluse ümarlauda ja tegeleb erinevate Euroopa Liitu ning kodanikuühiskonda puudutavate projektidega. Poole koha kõrvalt Avatud Eesti Fondis on tegev Heateo Sihtasutuses, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikus ja DD Akadeemias. Lisaks vaatab palju filme, loeb, teeb natuke sporti ja harib end Euroopa õpingute õppekaval.

Katrin Enno

Projektide ja programmide koordinaator
E-post: katrin@oef.org.ee

Katrin aitab hallata Vabaühenduste Fondi toetusi ning koordineerib algatusi veel mitmetest erinevatest valdkondadest, e-demokraatiast inimõigusteni.

Egle Aruvald

Raamatupidaja
E-post: egle@oef.org.ee

Egle hoiab silma peal fondi rahaasjadel, et eurod siit ega sealt ei oleks üle ega puudu. Muul ajal õpib kodus ema-ametit.

Avatud Eesti Fond (AEF) on heategevuslik valitsusväline sihtasutus, mis arendab avatud ühiskonda Eestis ja mujal.