Home

Töötajad

Mall Hellam

Sihtasutuse juhataja
E-post mall@oef.org.ee

Mall on Avatud Eesti Fondi tegemisi tüürinud alates fondi loomisest, lisaks on Mall kodanikuühenduste hääl mitmel rahvusvahelisel foorumil. 

Jete Aljasmäe

Sekretär-projektide assistent
E-post jete@oef.org.ee

Jete assisteerib eri valdkondade projekte ja abistab kõikvõimalikes olmelistes küsimustes.Töö kõrvalt täiendab end Euroopa õpingute erialal. 

Mari Roonemaa

Kommunikatsioonijuht
E-post mari@oef.org.ee
tel: +37256454598

Mari hoolitseb selle eest, et AEFi tegemised oleksid kuuldaval ja nähtaval. Mari hoolitseb AEFi iganädalase uudiskirja, raadiosaate ja kodulehe eest ning aitab korraldada Venemaa Häälte sarja, Avatud Ühiskonna Foorumit ning jooksvalt teisi AEFi suuremaid ettevõtmisi. Vabal ajal armastab kirjutada toidu- ja reisiteemadel ja kehtestab end kahe väikelapse ema rollis. 

Katrin Enno

Projektide ja programmide koordinaator
E-post: katrin@oef.org.ee

Katrin aitab hallata Vabaühenduste Fondi toetusi ning koordineerib algatusi veel mitmetest erinevatest valdkondadest, e-demokraatiast inimõigusteni.

Egle Aruvald

Raamatupidaja
E-post: egle@oef.org.ee

Egle hoiab silma peal fondi rahaasjadel, et eurod siit ega sealt ei oleks üle ega puudu. Muul ajal õpib kodus ema-ametit.

Teele Nagel

Projektijuht
E-post: teele@oef.org.ee
Avatud Eesti Fondis on 2017. aasta algusest koos käinud sõltumatu kodanikualgatuse töögrupp, mis otsib lahendusi Eesti rahvastiku vähenemisest tulenevatele väljakutsetele ning võimalusi Eesti avatumaks muutmisele. Töögrupis osalevad Avatud Eesti Fond, Eesti Tööandjate Keskliit, Mainor AS, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Tallinna Tehnikaülikool, Teenusmajanduse Koda, vabaühenduste liit EMSL. Teele tegu on koordineerida kokkusaamisi, infot ning esindada algatust erinevatel kohtumistel huvigruppidega. 

Avatud Eesti Fond (AEF) on heategevuslik valitsusväline sihtasutus, mis arendab avatud ühiskonda Eestis ja mujal.