Home

Töötajad

Mall Hellam

Mall Hellam

Sihtasutuse juhataja

mall@oef.org.ee vCard

Mall on Avatud Eesti Fondi tegemisi tüürinud alates fondi loomisest, lisaks on Mall kodanikuühenduste hääl mitmel rahvusvahelisel foorumil.

Jete Aljasmäe

Jete Aljasmäe

Sekretär-projektide assistent

jete@oef.org.ee vCard

Jete assisteerib eri valdkondade projekte ja abistab kõikvõimalikes olmelistes küsimustes.Töö kõrvalt täiendab end Euroopa õpingute erialal.

Mari Roonemaa

Mari Roonemaa

Kommunikatsioonijuht

+372 5645 4598 mari@oef.org.ee vCard

Mari teeb AEFi tegemised kuuldavaks ja nähtavaks. Mari hoolitseb AEFi iganädalase uudiskirja, raadiosaate ja kodulehe eest ning aitab korraldada Venemaa Häälte sarja, Avatud Ühiskonna Foorumit ning jooksvalt teisi AEFi suuremaid ettevõtmisi. Vabal ajal armastab kirjutada toidu- ja reisiteemadel ja kehtestab end kahe lasteaialapse ema rollis.

Katrin Enno

Katrin Enno

Aktiivsete Kodanike Fondi (ACF) programmi juht

katrin@oef.org.ee vCard

Katrin aitab hallata Vabaühenduste Fondi toetusi ning koordineerib algatusi veel mitmetest erinevatest valdkondadest, e-demokraatiast inimõigusteni.

Egle Aruvald

Egle Aruvald

Raamatupidaja

egle@oef.org.ee vCard

Egle hoiab silma peal fondi rahaasjadel, et eurod siit ega sealt ei oleks üle ega puudu. Muul ajal õpib kodus ema-ametit.

Ksenia Gutnitšenko

Ksenia Gutnitšenko

Aktiivsete Kodanike Programmi (ACF) koordinaator

ksenia@oef.org.ee vCard

Majandusharidusega Kseniale on kodanikuühiskond viimastel aastatel südame külge kasvanud. Veel leidub seal palju ruumi kassidele ja unistusele reisida läbi terve maailm. 

Avatud Eesti Fond (AEF) on heategevuslik valitsusväline sihtasutus, mis arendab avatud ühiskonda Eestis ja mujal.