Home

Kuidas oma vabaühendus veelgi paremaks muuta? Tule seminarile!

14.05.2013

21. mai kella 14–17 toimub Tallinnas Nordic Hotel Forumis (ruumis Vega) seminar „Kuidas olla vastutav? Põhimõtted ja praktikad vabaühenduste tegevuses“. Seminarile on oodatud kõik need, kes teevad vabaühendustes valikuid juhtimist puudutavates otsustes ning soovivad organisatsiooni valitsemist paremaks muuta.

Seminari viib läbi Nilda Bullain ning see toimub inglise keeles. Nilda on rahvusvahelise mittetulundusõiguse keskuse asepresident (International Centre for Non-Profit Law), kes enne Ameerikasse tööle asumist tegeles kodanikuühiskonna arendamisega Kesk- ja Ida-Euroopas. Lisaks legitiimsuse, vastutavuse ja läbipaistvusega seonduvale on ta ka ekspert filantroopia, mittetulundusühingute maksustamise ja vabatahtliku tegevuse alal.

Eestis on Nilda Bullain Avatud Eesti Fondi kutsel. Päev varem räägib ta vastutavusest rahastamissuhetes kodanikuühiskonnale suunatud rahastusprogrammide koordinaatoritega. Lahkelt jagab ta oma kogemusi ja mõtteid ka Eesti vabaühendustega.

Arutleme sel teemal, mida vastutavus ja avatus tähendavad; kelle ees on ühendused vastutavad ning milliseid meetodeid ja tööriistu võiks ja peaks kasutama oma organisatsiooni avatuse tagamiseks. Räägime teooriast ja praktikast, sina oled vaid piisavalt julge, võta sõna ja jaga enda kogemusi!

Seminari rahastab EMP toetuste Vabaühenduste Fond.

Osalemiseks kirjuta e-posti aadressil marleen@oef.org.ee või helista 615 5700.

Registreeruda on võimalik veel kolmapäeva (15. mai) jooksul!

Avatud Eesti Fond (AEF) on heategevuslik valitsusväline sihtasutus, mis arendab avatud ühiskonda Eestis ja mujal.